Otključali ste vozača srednje veličine u Mario Kart Wii, ali niste otključali sve automobile i motocikle. Postoji nekoliko automobila i motora srednje veličine koji se mogu otključati izvršavanjem različitih zadataka. Stupanj težine ovih zadataka varira od lakih do vrlo teških. Ovaj članak će vas naučiti kako otključati sve automobile srednje veličine u Mario Kart Wii.

Korak

Otključajte srednje bicikle i karting u Mario Kart Wii Korak 1

Korak 1. Osvojite Leaf Cup na 50cc

Nivo od 50 ccm je najsporija i najlakša trka. Leaf Cup ima ikonu u obliku lista. Budite prvi u sve četiri utrke u Leaf kupu da biste otključali Turbo Blooper Kart.

Otključajte srednje bicikle i karting u Mario Kart Wii 2. korak

Korak 2. Osvojite Lightning Cup na 100cc

Nivo od 100 ccm je umjerena trka brzine i težine. Lightning Cup ima ikonu poput munje. Budite prvo mjesto u utrci Lightning Cup za otključavanje Zip Zip/Rapid bicikla.

Otključajte srednje bicikle i karte u Mario Kart Wii Korak 3

Korak 3. Osvojite Leaf Cup na 150cc

Nivo od 150 ccm najbrža je i najteža utrka za pobjedu. Nabavite zlatni trofej u Leaf kupu u trkama od 150 ccm kako biste otključali Royal Racer Kart.

Otključajte srednje bicikle i karting u Mario Kart Wii Korak 4

Korak 4. Osvojite najmanje 1 zvjezdicu za sve Grand Prix pehare u 100 ccm

Da biste osvojili 1 zvjezdicu u Mario Kart Wii, morate osvojiti zlatni trofej u kupu s minimalno 54 boda. Osvojite 1 zvjezdicu na svim trkama od 100 ccm kako biste otključali Sneakster Bike.

Otključajte srednje bicikle i karting u Mario Kart Wii Korak 5

Korak 5. Osvojite Mirror Star Cup

Mirror Cup je trka od 150 ccm u kojoj se staza okreće horizontalno. Da biste otključali Mirror, morate zaraditi zlatne trofeje na svim trkama od 150 ccm. Nabavite zlatni trofej u Mirror Star Cupu kako biste otključali bicikl za dupinke.